Ārsti

Sākums / Ārsti
Dr. Līga Mekša

Specializācija - akūtas un hroniskas sāpes, tostarp galvassāpes. Multiplā skleroze.
Specializējusies dažādu sāpju veidu diagnostikā, lai piemērotu efektīvākās ārstēšanas metodes bērniem un pieaugušajiem.

Dr. Ilze Seržante

Specializācija - neiroloģija, neirosonoloģija, vispārējā ultrasonogrāfija. Konsultē reiboņu, garastāvokļa traucējumu, galvas un muguras sāpju, pirmsģīboņu, ģīboņu, sejas un ķermeņa tirpšanas, koordinācijas traucējumu, miega un smadzeņu asinsrites traucējumu, insulta, iedzimtu un iegūtu asinsvadu bojājumu gadījumos, veicot galvas un kakla asinsvadu doplerogrāfiju. Izvērtē roku un kāju nervu struktūras, veic nervu ultrasonogrāfiju.

Karīna Ulme

Specializācija - sertificēta anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsa. Asistēšana ārsta darbā, dažādu izmeklējumu veikšana, manipulācijas, injekcijas, infūzijas, NMP nodrošināšana u. c.

Vita Krasiļņikova

Specializācija - Veselības aprūpe, ārstniecība. Pacientu aprūpe un izglītošana atbilstoši profesionālajai izglītībai. Neatliekamās palīdzības sniegšana. Vispusīga pacientu izmeklēšana, diagnosticēšana un novērošana, kā arī profilaktiskā darba veikšana, asistēšana ārstiem. Izmeklējumu veikšana - kvantitatīvā sensorā testēšana, autonomās nervu sistēmas testēšana, elektroencefalogramma , elektrokardiokgramma, Holtera EKG monitorēšana u.c.

Marta Spure

Specializācija - Internās aprūpes māsa. Aprūpes nodrošināšana pacientiem ar dažādām slimībām. Pacientu sagatavošana izmeklējumiem, kā arī izmeklējumu veikšana: elektrokardiogramma, kvantitatīvā sensorā testēšana, autonomās nervu sistēmas testēšana, elektroencefalogrāfija, Holtera EKG novērošana, spirogrāfija u. c.