GK Neiroklīnika

Specializēta Neiroloģijas Klīnika
Diagnostika un ārstēšana

Kopš 2013. gada piedāvājam augsta līmeņa speciālistu palīdzību neiroloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā.

Mūsu komanda

Lai sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus un pildītu savu misiju, mēs esam izveidojuši spēcīgu un profesionālu komandu ar savas jomas labākajiem speciālistiem — ārstiem un medicīnas māsām.

Mūsu rīcībā ir modernas diagnostikas un ārstēšanas iekārtas. Mūsu speciālisti aktīvi un regulāri piedalās dažādos starptautiskos semināros un konferencēs, kā arī ir dažādu asociāciju biedri. Tādējādi „GK Neiroklīnika” spēj piedāvāt pacientiem vienmēr modernas un pasaulē atzītas diagnostikas un ārstēšanas metodes.

Mūsdienīgas iekārtas un metodes

Lepojamies ar inovatīvām iekārtām un metodēm, kas dažkārt ir vienīgās Baltijā, lai mūsu pacienti varētu saņemt precīzu, ātru un drošu diagnostiku un ārstēšanu.

Mēs strādājam jums

Specializācija

Tiecamies būt izcili speciālisti ar neiroloģiju saistītā jomā, tādēļ mūsu klīnikā ir jaunākās metodes, iekārtas, zināšanas un labākie savas jomas speciālisti, lai mēs spētu nodrošināt precīzu diagnostiku un efektīvu ārstēšanu.

Attieksme

Speciālisti rūpīgi izpēta un izvērtē katru gadījumu, lai piemērotu personalizētu ārstēšanas plānu gan sarežģītos, gan plaši sastopamos veselības traucējumu gadījumos.

Sapratne

Apzināmies, ka veselības traucējumi izraisa stresu, tādēļ mūsu speciālisti cenšas nodrošināt, lai komunikācija ar ikvienu pacientu ir saprotama un patīkama.

Attīstība

Mūsu speciālisti regulāri papildina zināšanas, veicot zinātniskos pētījumus, piedaloties starptautiskās konferencēs u. c.

GK Neiroklīnikas pakalpojumi

GK Neiroklīnika piedāvā augsta līmeņa speciālistu palīdzību neiroloģisku slimību diagnostikā un ārstēšanā. Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt pacientiem saņemt drīzu un precīzu diagnozi, lai sniegtu drošu un efektīvu ārstēšanu.

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku