Algologs

Sākums / Konsultācijas / Algologs

Algologs Rīgā – Konsultācijas un Izmeklējumi

Algalogs Rīgā. Algologa konsultācijas un izmeklējumi

Algologa palīdzība sāpju nogurdinātajiem

Ai, kā sāp! Sāpes signalizē par problēmu, kā arī bieži rodas pēc medicīniskām manipulācijām. Kad kaite likvidēta, tās parasti pāriet, taču ne uzreiz. Ir arī slimības, tostarp hroniskas, kas nav tik vienkārši novēršamas, bet to izraisītās sāpes gan ir mazināmas. Šodienas speciālisti ir zinošāki un varošāki par dakteri Aikāsāp. Algologs noskaidros Jūsu sāpju rašanās un pastāvēšanas iemeslu, kā arī palīdzēs tās mazināt.

Sāpju dakteris – Algologs

Sāpes ir lielākā veselības aprūpes problēma, liecina Eiropā veiktu respektablu pētījumu rezultāti. Piektā daļa cilvēku sadzīvo ar hroniskām sāpēm. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka ārsti arvien biežāk apgūst algoloģiju, jo īpaši neirologi un anesteziologi. Protams, katrs ārsts savā jomā pratīs novērst sāpes – kā zobārsts, tā kardiologs un jebkurš cits speciālists. Taču ir gadījumi, kad sāpes ir nepanesamas un ilgstošas, kad viss ķermenis pārvēršas sāpju kamolā un arī zināšanas par ciešanu cēloni nepalīdz tās remdēt.

Algologa palīdzība visbiežāk ir nepieciešama cilvēkiem, kas cieš no:

 • locītavu un muskuļu sāpēm;
 • saistaudu un mīksto audu sāpēm;
 • sāpēm pēc operācijas vai traumas;
 • hroniskām galvassāpēm;
 • mugurkaula sāpēm;
 • hroniskām iegurņa sāpēm uroģenitālu problēmu gadījumā;
 • onkoloģiskām sāpēm;
 • neiropātiskām sāpēm, tostarp cukura diabēta gadījumā;
 • trīszaru nerva iekaisuma vai citām neiralģiskām sāpēm.

Augsti kvalificēts algologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika.

Augsti kvalificēts Algologs – GK Neiroklīnika

Gan akūtas, gan hroniskas saslimšanas gadījumā ārsta mērķis ir izārstēt slimību. Ja tas nav sasniedzams, viņš centīsies mazināt simptomus. Hroniskas slimības gadījumā no slimības atbrīvot cilvēku neizdosies, pat sāpes pilnībā nevarēs likvidēt, bet tās varēs mazināt.

Pat tad, ja veikti ļoti pamatīgi izmeklējumi, ne vienmēr iespējams noteikt patieso sāpju iemeslu. Piemēram, ar gadiem izmaiņas mugurkaulā veidojas visiem cilvēkiem, bet ne visi cieš no nepanesamām sāpēm. Turklāt bieži arī papildu izmeklējumi nedod vēlamo rezultātu – kaite tiek atrasta un ārstēta, taču sāpes nepāriet. Taču tās var mazināt jebkurā situācijā – jā, vēzi pavada sāpes, taču tās var ierobežot. Arī tā dēvētās vecuma kaites ir saistītas ar fiziskām ciešanām, bet tās iespējams mazināt, uzlabojot dzīves kvalitāti un ļaujot cilvēkam uz katru pavadīto dienu atskatīties ar prieku.

Hroniskas sāpes nav kas tāds, ar ko būtu jāsamierinās. Vienlaikus ir jāapzinās, ka to novēršana nenotiks uz burvju mājienu – ir jāapbruņojas ar pacietību, kā arī jābūt gatavam uz ciešu sadarbību ar ārstu un apņēmībai darīt visu, lai rezultāts būtu iepriecinošs.

Pieraksts pie algologa GK Neiroklīnika.

Kā noritēs vizīte pie algologa?

 • ārsts Jūs iztaujās par slimības simptomiem un norisi;
 • viņš interesēsies arī par iepriekš veiktajiem izmeklējumiem un ārstēšanos, tādēļ ieteicams līdzi ņemt gan līdz šim veikto izmeklējumu datus, gan arī pielietoto medikamentu sarakstu;
 • algologs veiks izmeklēšanu un vajadzības gadījumā nozīmēs papildu izmeklējumus;
 • ārsts sagatavos tieši Jums piemērotāko ārstēšanās programmu.

Risinājumu spektrs arvien paplašinās

Medicīna attīstās, un tiek atrastas ne tikai efektīvākas zāles, bet dažādojas arī to pielietojums. Jaunākās tehnoloģijas palīdz arī precīzi noteikt nerva bojājuma vietu, lai blokādes gadījumā medikamentu ievadītu tieši tur, kur rezultāts būs visefektīvākais, proti, sāpes tiks remdētas. Algologi cieši sadarbojas ar fizioterapeitiem, psihologiem, psihoterapeitiem, ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem. Viņi arī ieteiks papildus sāpes mazinošas procedūras – ārstniecisko vingrošanu, fizioterapiju vai kādu citu remdējošu metodi.

Nekļūstiet par rūgumpodu!

Samierinoties ar sāpēm, cieš ne tikai cilvēka ķermenis, bet arī psihe. Viņš kļūst viegli aizkaitināms, nīgrs, nomākts, neapmierināts ar dzīvi un dusmīgs uz visu pasauli. Bumeranga efekta veidā tas savukārt atspoguļojas cilvēka veselībā. Kā izkļūt no apburtā loka? Ja Jūs nomoka sāpes, kuru iemesls nav novēršams, un tās traucē pilnvērtīgai dzīvei, nevilcinieties un uzmeklējiet algologu – viņš palīdzēs noskaidrot iemeslu, kā arī ieteiks labāko sāpju ārstēšanas veidu. Mūsu klīnikā strādā zinoši speciālisti ar vērā ņemamu pieredzi algoloģijā, un viņu pacienti, tostarp ar smagām saslimšanām, pilnasinīgi izdzīvo katru dienu.

Algologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika