Algologs

Algologs - cenas

Neirologa algologa pirmreizēja konsultācija 45 min.85,00 EUR
Neirologa algologa atkārtota konsultācija (2 mēnešu ietvaros) 30 min.75,00 EUR
Algologs pirmreizēja konsultācija70,00 EUR
Algologs algologa atkārtota konsultācija (2 mēnešu ietvaros) 30 min.60,00 EUR
Trigeminālā neiromodulācija galvassāpēm ar Cefaly@ 20 min.20,00 EUR
Trigerpunktu blokāde vienai lokalizācijai50,00 EUR
Trigerpunktu blokāde divām lokalizācijām60,00 EUR
Onabotulīna toksīna injekcijas hroniskas migrēnas ārstēšanai (konsultācija; medikamenti; injekcijas)500,00 EUR

Algologs: konsultācijas un Izmeklējumi

Algologa palīdzība sāpju gadījumā

Sāpes signalizē par problēmu, kā arī bieži rodas pēc medicīniskām manipulācijām. Kad kaite ir likvidēta, tās parasti pāriet, taču ne uzreiz. Ir arī slimības, tostarp hroniskas, kas nav tik vienkārši novēršamas, bet to izraisītās sāpes gan ir mazināmas. Mūsdienu speciālisti ir zinošāki un varošāki. Algologs noskaidros jūsu sāpju rašanās un pastāvēšanas iemeslu, kā arī palīdzēs tās mazināt.

Sāpju ārsts – algologs

Sāpes ir lielākā veselības aprūpes problēma, liecina Eiropā veiktu respektablu pētījumu rezultāti. Piektā daļa cilvēku sadzīvo ar hroniskām sāpēm. Tādēļ nav brīnums, ka ārsti arvien biežāk apgūst algoloģiju, jo īpaši neirologi un anesteziologi. Protams, katrs ārsts savā jomā pratīs novērst sāpes – kā zobārsts, tā kardiologs un jebkurš cits speciālists. Taču ir gadījumi, kad sāpes ir nepanesamas un ilgstošas, kad viss ķermenis pārvēršas sāpju kamolā un arī zināšanas par ciešanu cēloni nepalīdz tās remdēt.

Algologa palīdzība visbiežāk ir nepieciešama cilvēkiem, kuri cieš no:

 • locītavu un muskuļu sāpēm;
 • saistaudu un mīksto audu sāpēm;
 • sāpēm pēc operācijas vai traumas;
 • hroniskām galvassāpēm;
 • mugurkaula sāpēm;
 • hroniskām iegurņa sāpēm uroģenitālu problēmu gadījumā;
 • onkoloģiskām sāpēm;
 • neiropātiskām sāpēm, tostarp cukura diabēta gadījumā;
 • trīszaru nerva iekaisuma vai citām neiralģiskām sāpēm.

Augsti kvalificēts algologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika.

Augsti kvalificēts algologs GK Neiroklīnikā

Gan akūtas, gan hroniskas saslimšanas gadījumā ārsta mērķis ir izārstēt slimību. Ja tas nav iespējams, viņš centīsies mazināt simptomus. Hroniskas slimības gadījumā no slimības atbrīvot cilvēku neizdosies, pat sāpes pilnībā nevarēs likvidēt, bet tās varēs mazināt.

Pat tad, ja tiek veikti ļoti pamatīgi izmeklējumi, ne vienmēr ir iespējams noteikt patieso sāpju cēloni. Piemēram, ar gadiem izmaiņas mugurkaulā veidojas visiem cilvēkiem, bet ne visi cieš no nepanesamām sāpēm. Turklāt bieži arī papildu izmeklējumi nedod vēlamo rezultātu – kaite tiek noteikta un ārstēta, bet sāpes nepāriet. Taču tās var mazināt jebkurā situācijā – jā, vēzi pavada sāpes, bet tās var ierobežot. Arī tā dēvētās vecuma kaites ir saistītas ar fiziskām ciešanām, bet tās ir iespējams mazināt, uzlabojot dzīves kvalitāti un ļaujot cilvēkam ar prieku atskatīties uz katru pavadīto dienu.

Hroniskas sāpes nav kaut kas tāds, ar ko būtu jāsamierinās. Vienlaikus ir jāapzinās, ka to novēršana nenotiks uz burvju mājienu, – ir jāapbruņojas ar pacietību, kā arī jābūt gatavam uz ciešu sadarbību ar ārstu un apņēmībai darīt visu, lai rezultāts būtu iepriecinošs.

Vizīte pie algologa

Kā noritēs vizīte pie algologa:

 • ārsts jūs iztaujās par slimības simptomiem un norisi;
 • viņš interesēsies arī par iepriekš veiktajiem izmeklējumiem un ārstēšanos, tādēļ ir ieteicams līdzi ņemt gan līdz šim veikto izmeklējumu datus, gan arī lietoto medikamentu sarakstu;
 • algologs veiks izmeklēšanu un, ja nepieciešams, noteiks papildu izmeklējumus;
 • ārsts sagatavos tieši jums piemērotāko ārstēšanās programmu.

Risinājumu klāsts arvien paplašinās

Medicīna attīstās un tiek izstrādātas ne tikai efektīvākas zāles, bet tiek dažādots arī to lietojums. Jaunākās tehnoloģijas ļauj arī precīzi noteikt nerva bojājuma vietu, lai blokādes gadījumā medikamentu ievadītu tieši tur, kur rezultāts būs visefektīvākais, proti, sāpes tiks remdētas. Algologi cieši sadarbojas ar fizioterapeitiem, psihologiem, psihoterapeitiem, ģimenes ārstiem un citiem speciālistiem. Viņi arī ieteiks sāpes mazinošas papildprocedūras: ārstniecisko vingrošanu, fizioterapiju vai citu sāpes remdējošu metodi.

Nesamierinieties ar sāpēm!

Samierinoties ar sāpēm, cieš ne tikai cilvēka ķermenis, bet arī psihe. Viņš kļūst viegli aizkaitināms, nīgrs, nomākts, neapmierināts ar dzīvi un dusmīgs uz visu pasauli. Bumeranga efekta veidā tas savukārt atspoguļojas cilvēka veselībā. Kā izkļūt no apburtā loka? Ja jūs nomoka sāpes, kuru cēlonis nav novēršams, un tās traucē pilnvērtīgai dzīvei, nevilcinieties un uzmeklējiet algologu – viņš palīdzēs noskaidrot cēloni, kā arī ieteiks labāko sāpju ārstēšanas veidu. Mūsu klīnikā strādā zinoši speciālisti ar vērā ņemamu pieredzi algoloģijā, un viņu pacienti, tostarp ar smagām saslimšanām, pilnasinīgi izdzīvo katru dienu.

Algologs Rīgā, Brīvības gatvē 410, – GK Neiroklīnika

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku