Infektologs

Infektologs - cenas

Infektologa pirmreizēja konsultācija 30 – 45 min. 70,00 EUR
Infektologa atkārtota konsultācija (2 mēnešu ietvaros) 20 min. 60,00 EUR

Infektologs: konsultācijas un izmeklējumi GK Neiroklīnikā

Pie infektologa pēc padoma un palīdzības

Augsti kvalificēts infektologs Rīgā sniegs padomus un palīdzību.

Eksotisko zemju vilinājums mūsdienās nav neaizsniedzams sapnis. Arvien vairāk cilvēku atvaļinājumā dodas tālu prom no mājām. Savukārt plašsaziņas līdzekļi ziņo par bīstamu infekciju uzliesmojumiem un riskiem vienā vai otrā pasaules malā. Tiesa, inficēšanās risks pastāv vienmēr un visur – plašsaziņas līdzekļi ziņo arī par jauniem vīrusiem un kārtējo sezonālo gribas epidēmiju tepat, pašu zemē, un pamatoti informē, ka infekcijas ir izplatītas un var izraisīt smagas sekas, īpaši, ja slimība netiek laikus konstatēta un atbilstoši ārstēta. Ko darīt? Atteikties no atvaļinājuma siltajās zemēs? Neēsti tropiskos augļus? Ik pēc brītiņa mazgāt rokas? Izvairīties no saskarsmes? Atteikties no asins pārliešanas? Vakcinēties? Ir simtiem jautājumu, uz kuriem visdrošākās atbildes zina infektologs. Viņš arī vislabāk zina, kādi izmeklējumi ir veicami, ja ir aizdomas par saslimšanu, kā arī vislabāk palīdzēs pieveikt slimību un tās izraisītās sekas.

Infektologa darba lauks

Infektologs ir ārsts, kura darbības joma ir infekcijas slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse. Infekcijas risks pastāv visapkārt – tam par cēloni var būt baktērijas, vīrusi, sēnītes vai parazīti. Ar daudziem no šiem organismiem tīri labi sadzīvojam, taču dažos apstākļos tie var izraisīt saslimšanu. Dažkārt tas notiek saskarē cilvēkam ar cilvēku, citreiz insektu vai dzīvnieku koduma rezultātā. Arī ūdens un nepareizi apstrādāta vai uzglabāta pārtika var izraisīt infekciju.

Biežākās infekcijas pazīmes ir drudzis, nespēks, caureja un muskuļu sāpes. Dažkārt pietiek ar saudzējošu režīmu mājas apstākļos un slimība atkāpjas, citreiz ir nepieciešama ģimenes ārsta palīdzība, īpaši, ja cilvēkam ir vēl kāda saslimšana vai novājināta imūnsistēma. Dažas infekcijas slimības ir dzīvībai bīstamas un šajā gadījumā būs nepieciešama arī hospitalizācija. Atsevišķās reizēs – gan vīrusa, gan bakteriālas vai parazitāras infekcijas gadījumā – būs vajadzīga arī infektologa konsultācija.

Infektologa konsultācijas Rīgā, Brīvības gatvē 410, GK Neiroklīnika.

Kad doties pie infektologa?

Infektologs: kad to apmeklēt?

  • Ja jums ir infekcija, kuras ārstēšana pārsniedz ģimenes ārsta kompetenci, tostarp, neskaidru saslimšanu gadījumos ar dzelti, drudzi, izsitumiem un citiem simptomiem.
  • Ja jums ir hroniska infekcija, piemēram, hronisks vīrushepatīts C, kam ir nepieciešama speciālista aprūpe.
  • Ja jums ir nepieciešama konsultācija saistībā ar profilaktiskiem pasākumiem, piemēram, pirms došanās ceļojumā uz tālām zemēm, kur pastāv infekcijas risks un, iespējams, ir nepieciešama vakcinācija.
  • Ja vēlaties ceļot, pie infektologa ir jādodas vismaz astoņas nedēļas pirms iecerētā brauciena. Viņš izstāstīs par risku konkrētajā valstī, informēs, kāda vakcinācija ir nepieciešama. Arī tad, ja termiņš ir nokavēts un atlikušas vien dažas dienas, infektologa apmeklējums tomēr būs noderīgs – viņš ieteiks, kā sevi labāk pasargāt un kādas zāles ielikt ceļasomā – katram gadījumam.

Infektologs Rīgā ir pieejams Brīvības gatvē 410. Infektologa konsultācija un izmeklējumi. Zvaniet un pierakstieties!

Kā sagatavoties vizītei?

Pirms doties pie infektologa, noteikti vajadzētu sameklēt visus līdz šim veikto izmeklējumu izrakstus un slēdzienus un tos paņemt līdzi – izmeklējumu rezultāti ļaus speciālistam noteikt diagnozi un ārstēšanu, kas vislabāk atbildīs Jūsu veselības stāvoklim, kā arī atvieglos Jūsu un speciālistu ikdienu, jo, iespējams, dažas analīzes nebūs jāveic atkārtoti.

Kā norisināsies ārsta apmeklējums?

Vizītes laikā infektologs noteikti uzklausīs jūsu sūdzības, uzdos precizējošus jautājumus, izmeklēs, kā arī iepazīsies ar līdz šim veikto analīžu rezultātiem. Visticamāk, lai iegūtu sīkāku ainu un izvēlētos vispiemērotāko ārstēšanas kursu, infektologs lūgs veikt arī papildu izmeklējumus, tostarp –

  • vīrusu, bakterioloģisko vai parazitoloģisko diagnostiku;
  • asins analīzes;
  • attēldiagnostikas izmeklējumus.

Neatlieciet vizīti!

Mūsu klīnikā saņemsiet izvērstu infektologa konsultāciju, ja atvaļinājumā esat nolēmuši doties uz tālām zemēm, infektologs arī konsultēs, ja ir aizdomas par kuņģa un zarnu trakta infekciju, ērču encefalītu, difteriju, vīrusu hepatītu, HIV vai citu infekciju, kā arī noteiks izmeklējumus un ārstēšanās kursu un būs jums uzticams sabiedrotais visā atveseļošanās procesā. Ilgu gadu pieredze, nemitīga zināšanu papildināšana un moderns aprīkojums ir mūsu klīnikas panākumu ķīla.

Pieraksties pie augsti kvalificēta infektologa jau šodien – GK Neiroklīnika – kvalificēts infektologs Rīgā

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku