Kardiologs

Kardiologs - cenas

Kardiologa pirmreizēja konsultācija 20 – 30 min. 70,00 EUR
Kardiologa atkārtota konsultācija (2 mēnešu ietvaros) 15 – 20 min. 65,00 EUR
Ehokardiogrāfija 70,00 EUR
Elektrokardiogramma 25,00 EUR

Kardiologs: kardiologa konsultācijas un izmeklējumi Rīgā

Sirds liek par sevi manīt? Laiks apmeklēt kardiologu

Augsti kvalificēts kardiologs Rīgā, Brīvības gatvē 410, GK Neiroklīnikā.

Sirds un asinsvadu slimības ir mūsu laikmetam raksturīgas veselības problēmas. Tām ir gana daudz cēloņu – stress, mazkustīgs dzīvesveids un tam nepiemērots uzturs, dažādi kaitīgi ieradumi… Turklāt par sirdsdarbības traucējumiem sūdzas arvien vairāk gados jaunu cilvēku. Ignorēt sirds raidītos signālus ir lielākā kļūda jebkurā vecumā, jo tie var būt nopietnāku problēmu priekšvēstneši, tādēļ kardiologa vizīte ir tā, kuru nevajadzētu atlikt.

Ar sirdi nejoko

Cilvēki mēdz sūdzēties par ilgstošu pārslodzi un stresu, kā sekas bieži vien ir ne tikai paaugstināts asinsspiediens, bet arī holesterīna un cukura līmenis asinīs. To iespaido arī dzīvesveids: smēķēšana, alkohols, palielināts svars. Visi, šķiet, to zina, bet dzīves steigā ignorē pat tad, kad rodas aizdusa un sirdsklauves. Sirds slimības ir nopietns risks, un vizīte pie kardiologa var būtiski uzlabot jūsu dzīves kvalitāti vai pat glābt dzīvību. Kas īsti ir kardiologs? Tas ir speciālists, kura darbības lauks ir sirds slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse.

Negaidiet un pieraksties pie kardiologa GK Neiroklīnikā. Labākie Latvijas speciālisti ir pie mums – un arī kardiologs.

Pie kardiologa

Noteikti dodieties pie kardiologa pārbaudīt sirds veselību, ja Jums ir sūdzības par:

 • traucējošām sāpēm sirds apvidū;
 • sirds pārsitieniem;
 • ilgstoši paaugstinātu asinsspiedienu;
 • elpas trūkumu pat pie nelielas fiziskas slodzes;
 • ģīboni palielinātas fiziskās slodzes laikā.

Kardiologa vizīti nevajadzētu atlikt arī tad, ja ģimenes ārsts, pamatojoties uz saviem novērojumiem un izmeklējumiem, norāda jums uz šādu nepieciešamību, jo ir saklausījis trokšņus sirds apvidū un paātrinātu sirdsdarbību, konstatējis, ka aknas ir palielinātas, kā arī novērojis paātrinātu elpošanu un uzklausījis jūsu sūdzības par pastiprinātu svīšanu un nogurumu pat pēc nelielas fiziskas slodzes.

Konsultācija pie kardiologa ir nepieciešama arī tad, ja šādu sūdzību nav, bet ir faktori, kas norāda uz nopietnu sirds veselības risku:

 • elektrokardiogrammā ir reģistrēti sirds ritma traucējumi;
 • ģimenes locekļiem ir bijušas sirds problēmas, kas ir bijušas par iemeslu pēkšņai cilvēka nāvei;
 • pēc sirds operācijas vai citas manipulācijas nolūkā izvēlēties atbilstošāko ārstēšanu. Sirds un asinsvadu slimību gadījumā vitāli svarīgi ir laikus sākt ārstēšanos. Dažreiz pat pietiek nedaudz mainīt dienas režīmu un uzturu, lai stāvoklis uzlabotos. To zinās teikt ārsts, kurš arī, ja nepieciešams, izvēlēsies atbilstošāko ārstēšanu.


  Lai nenokavētu, būtiski ir:

  • vismaz reizi gadā pārbaudīt asinsspiedienu un izmaiņu gadījumā informēt savu ārstu;
  • regulāri pārbaudīt lipīdu un holesterīna līmeni asinīs, kura izmaiņas bieži nav pat jūtamas, bet var būt par cēloni nopietnām sirds un asinsvadu slimībām;
  • ievērot veselīgas ēšanas pamatprincipus.

  Kardiologs un kardiologa konsultācijas Rīgā, Brīvības gatvē 410.

Kardiologa darba lauks

Vizītes laikā kardiologs jūs iztaujās par sūdzībām, izmeklēs, kā arī norīkos uz papildu izmeklējumiem vai iepazīsies ar tiem, ja būsiet tādus veikuši un paņēmuši rezultātus līdzi uz vizīti. Šodien ir pieejamas plašas diagnostikas iespējas, vairums no tām ir pieejams mūsu klīnikā uz vietas:

 • elektrokardiogramma;
 • Holtera monitorēšana jeb 24 līdz 168 stundu elektrokardiogrammas pieraksts;
 • ultraskaņas izmeklējums – ehokardiogrāfija: ultraskaņas metode sirds izmēru, vārstuļu un sieniņu, kā arī sirds funkcionālā stāvokļa noteikšanai;
 • nepārtraukta 24 h asinsspiediena reģistrācija ar asinsspiediena monitorēšanas iekārtu “SunTech”(ASV).

Sarežģītos gadījumos kardiologs nosūtīs arī uz citiem izmeklējumiem, lai iegūtu maksimāli precīzu informāciju par jūsu sirds veselību.
Kad izmeklēšana ir veikta, kardiologs diagnosticēs slimību un tās smagumu, kā arī izstrādās jums visatbilstošāko ārstēšanās plānu. Viņš arī informēs par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem un ieteiks vēlamāko dienas un uztura režīmu.

Hronisku sirds slimību gadījumā bieži skarta ir ne tikai sirds, bet arī galvas smadzeņu asinsvadi, acis, nieres un citi orgāni, tādēļ, lai ārstēšana notiktu maksimāli efektīvi, mūsu kardiologi cieši sadarbojas ar citu jomu ārstiem un, ja nepieciešams, jūsu ārstēšanā piesaistīs nozarē atzītus speciālistus: neirologu, endokrinologu, acu ārstu, nefrologu, fizioterapeitu vai dietologu.

Mūsu klīnikā strādā augsta līmeņa speciālisti ar ilggadēju pieredzi. Viņi ir stažējušies pie zinošākajiem nozares ekspertiem un savas iemaņas nemitīgi uzlabo, kā arī darbā izmanto modernākās diagnostikas un ārstēšanas iekārtas un tehnoloģijas. Tieši jums mūsu speciālisti vēlas sniegt labāko no tā, ko ilgo darba gadu laikā ir apguvuši!

Augsti kvalificēts kardiologs Rīgā, Brīvības gatvē 410, GK Neiroklīnika.

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku