Kardiologs

Sākums / Konsultācijas / Kardiologs

Kardiologs – Kardiologa konsultācijas un izmeklējumi Rīgā

Kardiologs - Kardiologa konsultācija un izmekle'jumi Rīgā

Sirds liek par sevi manīt? Laiks apmeklēt kardiologu

Augsti kvalificēts Kardiologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika.

Sirds un asinsvadu slimības ir mūsu laikmetam raksturīgas veselības problēmas. Tām ir gana daudz iemeslu – stress, mazkustīgs dzīvesveids un tam nepiemērots uzturs, dažādi kaitīgi ieradumi… Turklāt par sirdsdarbības traucējumiem sūdzas arvien vairāk gados jaunu cilvēku. Ignorēt sirds raidītos signālus ir lielākā aplamība jebkurā vecumā, jo tie var būt nopietnāku problēmu priekšvēstneši, tādēļ kardiologa vizīte ir tā, kuru nevajadzētu atlikt.

Cilvēki mēdz sūdzēties par ilgstošu pārslodzi un stresu, kā sekas bieži vien ir ne tikai paaugstināts asinsspiediens, bet arī holesterīna un cukura līmenis asinīs. To iespaido arī dzīvesveids – smēķēšana, alkohols, palielināts svars. Visi, šķiet, to zina, bet dzīves steigā ignorē pat tad, kad parādās aizdusa un sirdsklauves. Sirds slimības ir nopietns risks, un vizīte pie kardiologa var būtiski uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti vai pat izglābt dzīvību. Kas īsti ir kardiologs? Tas ir speciālists, kura darbības lauks ir sirds slimību diagnostika, ārstēšana un profilakse.

Nejoko un pieraksties pie kardiologa GK Neiroklīnikā. Labākie Latvijas speciālisti meklējami pie mums un arī kardiologs.

Pie kardiologa sirds veselību pārbaudīt noteikti dodieties, ja Jums ir sūdzības par:

 • traucējošām sāpēm sirds apvidū;
 • sirds pārsitieniem;
 • ilgstoši paaugstinātu asinsspiedienu;
 • elpas trūkumu pat pie nelielas fiziskas slodzes;
 • ģīboni palielinātas fiziskās slodzes laikā.

Kardiologa vizīti nevajadzētu atlikt arī tad, ja ģimenes ārsts, balstoties uz saviem novērojumiem un izmeklējumiem, Jums norāda uz šādu nepieciešamību, jo saklausījis trokšņus sirds apvidū un paātrinātu sirdsdarbību, konstatējis, ka aknas ir palielinātas, kā arī novērojis paātrinātu elpošanu un uzklausījis Jūsu sūdzības par pastiprinātu svīšanu un nogurumu pat pēc nelielas fiziskas slodzes.

Konsultācija pie kardiologa ir nepieciešama arī tad, ja šādu sūdzību nav, bet ir faktori, kas norāda uz nopietnu sirds veselības risku:

 • elektrokardiogrammā ir reģistrēti sirds ritma traucējumi;
 • ģimenes locekļiem ir bijušas sirds problēmas, kas bijušas par iemeslu pēkšņai cilvēka nāvei;
 • pēc sirds operācijas vai citas manipulācijas nolūkā izvēlēties atbilstošāko ārstēšanu.Sirds un asinsvadu slimību gadījumā vitāli svarīgi ir laikus sākt ārstēšanos. Dažreiz pat pietiek nedaudz mainīt dienas režīmu un uzturu, lai stāvoklis uzlabotos. To zinās teikt dakteris, kurš arī vajadzības gadījumā izvēlēsies atbilstošāko ārstēšanu. Lai nenokavētu, būtiski ir:
 • vismaz reizi gadā pārbaudīt asinsspiedienu un izmaiņu gadījumā informēt savu ārstu;
 • regulāri pārbaudīt lipīdu un holesterīna līmeni asinīs, kura izmaiņas bieži nav pat jūtamas, bet var būt par iemeslu nopietnām sirds un asinsvadu slimībām;
 • ievērot veselīgas ēšanas pamatprincipus.

Kardiologs un kardiologa konsultācijas Rīgā, Brīvības gatvē 410.

Vizītes laikā kardiologs Jūs iztaujās par sūdzībām, izmeklēs, kā arī norīkos uz papildu izmeklējumiem vai iepazīsies ar tiem, ja būsiet tādus veikuši un paņēmuši uz vizīti līdzi. Šodien ir pieejamas plašas diagnostikas iespējas, vairums no kurām ir pieejams mūsu klīnikā uz vietas:

 • elektrokardiogramma;
 • veloergometrija jeb slodzes tests;
 • Holtera monitorēšana jeb 24 stundu elektrokardiogrammas pieraksts;
 • ultraskaņas izmeklējumi, tostarp doplerogrāfija un ehokardiogrāfija – ultraskaņas metode sirds izmēru, vārstuļu un sieniņu, kā arī sirds funkcionālā stāvokļa izmeklējumiem;
 • nepārtraukta asinsspiediena reģistrācija ar datora starpniecību.

Sarežģītos gadījumos kardiologs nosūtīs arī uz citiem izmeklējumiem, lai iegūtu maksimāli precīzu informāciju par Jūsu sirds veselību.
Kad izmeklēšana veikta, kardiologs diagnosticēs slimību un tās smagumu, kā arī izstrādās Jums visatbilstošāko ārstēšanās plānu. Viņš arī informēs par sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem un ieteiks vēlamāko dienas un uztura režīmu.

Hronisku sirds slimību gadījumā bieži skarta ir ne tikai sirds, bet arī galvas smadzeņu asinsvadi, acis, nieres un citi orgāni, tādēļ, lai ārstēšana notiktu maksimāli efektīvi, mūsu kardiologi cieši sadarbojas ar citu jomu ārstiem un vajadzības gadījumā Jūsu ārstēšanā piesaistīs nozarē atzītus speciālistus – endokrinologu, acu ārstu, nefrologu, neirologu vai dietologu.

Mūsu klīnikā strādā augsta līmeņa speciālisti ar ilggadēju pieredzi. Viņi ir stažējušies pie zinošākajiem nozares ekspertiem un savas iemaņas nemitīgi uzlabo, kā arī darbā izmanto modernākās diagnostikas un ārstēšanas iekārtas un tehnoloģijas. „Sirds mana nerātnā…” dakteris reizumis nodungo un steidz pie kārtējā pacienta, kuru sagaida ar smaidu un tādu pretimnākšanu, ka nav šaubu – tiešu Jums viņš vēlas sniegt labāko no tā, ko ilgo darba gadu laikā apguvis.

Augsti kavlificēts kardiologs Rīgā, Brīvības gatvē 410. – GK Neiroklīnika.