Neiroķirurgs

Sākums / Konsultācijas / Neiroķirurgs

Neiroķirurgs Rīgā – Konsultācijas un Izmeklējumi

Neiroķirurgs Rīgā. Neiroķirurga konsultācijas un izmeklējumi.

Neiroķirurgs – plaša spektra neiroloģisko kaišu speciālists

Augsti kvalificēts neiroķirurgs Rīgā, nav nekur tālu jāmeklē, zvani mums – GK Neiroklīnika

Tirpst rokas? Dūc ausīs? Sāp mugura? Reibst galva? Simptomu, pie kuriem uzmeklēt neiroķirurgu, ir daudz, un tie var izrādīties nopietnas saslimšanas signāli, tādēļ atlikt ārsta apmeklējumu nevajadzētu.

Neiroķirurgs – daudzpusīgs palīgs ceļā uz veselību

Neiroķirurgs palīdz cilvēkiem ar nopietniem nervu sistēmas traucējumiem, piemēram, galvas smadzeņu vai mugurkaula traumu, mugurkaula diska trūci, neiralģiju un citos gadījumos. Viņa palīdzība var būt gan ķirurģiskas dabas, gan arī gluži cita rakstura. Neiroķirurgs diagnosticēs kaiti, izmantojot modernākās metodes un tehnoloģijas, kā arī izvēlēsies piemērotāko ārstēšanu un sekos līdzi tās norisei, vajadzības gadījumā to arī koriģējot. Viņš arī palīdzēs rehabilitācijas posmā un ieteiks profilaktiskus pasākumus, lai stāvokli uzlabotu un stabilizētu.

Neiroķirurgs palīdzēs šādos gadījumos –

 • ja Jums ir bijis samaņas zudums, troksnis ausīs, galvas sāpes, pasliktināta uztvere un koordinācijas traucējumi pēc galvas smadzeņu vai mugurkaula traumas;
 • ja Jums ir bijis asinsizplūdums smadzenēs;
 • ja Jums konstatēti trombi, kas var būt par iemeslu insultam;
 • ja Jums ir atklāti smadzeņu asinsvadu jaunveidojumi, tostarp aneirisms un arteriovenozas malformācijas;
 • ja Jums konstatēts galvas vai muguras smadzeņu audzējs;
 • ja Jums ir neiralģija;
 • ja Jums bijusi disku trūce;
 • ja Jums diagnosticēts karpālā kanāla sindroms;
 • ja Jums ir perifērā neiralģija;
 • ja ciešat no muguras sāpēm;
 • ja bieži tirpst rokas.

Kvalificēts neiroķirurgs Rīgā un moderni risinājumu lielākam komfortam

Bieži, lai novērstu muguras vai kakla sāpes, kā arī cita rakstura sāpes, ķirurģiska iejaukšanās nav nepieciešama. Dažreiz pietiek ar fizioterapiju vai fizikālo terapiju, citreiz ir vajadzīga medikamentoza ārstēšana. Modernās medicīnas metodes ļauj efektīvi palīdzēt, izmantojot mazinvazīvas procedūras, piemēram, blokādes jeb medikamenta ievadīšanu blakus nervam.

Minimāli invazīvās ķirurģijas iekārtas un tehnoloģijas pēdējos gados ir pieredzējušas strauju attīstību, tostarp plaši tiek izmantotas lāzertehnoloģijas, fokusradiācija, smalkgriešanas medicīniskās ierīces, stenti, neironavigācija un daudzas citas metodes, kuras efektīvi pielieto mūsu klīnikas speciālisti, nemitīgi sekojot līdz nozares jaunumiem un pilnveidojot savas zināšanas un prasmes, lai sasniegtu maksimālu efektu – būtiskus veselības uzlabojumus, kas ir arī dzīves kvalitātes ķīla.

Vajadzības gadījumā dažādas metodes tiek arī kombinētas ar mērķi panākt maksimālu efektu. Precīzu ārstēšanas plānu var izstrādāt tikai neiroķirurgs, ņemot vērā diagnozi un kopējo veselības stāvokli. Ja tomēr būs vajadzīga ķirurģiska iejaukšanās, neiroķirurgs Jūs par tās nepieciešamību un norisi detalizēti konsultēs un tikai tad, ja saņems Jūsu piekrišanu, nozīmēs operāciju, kuru bieži vien iespējams veikt dienas stacionārā. Arī pēcoperācijas periodā neiroķirurgs būs drošs Jūsu sabiedrotais, kas uzraudzīs veselības stāvokli un piedāvās Jūsu gadījumam piemērotāko rehabilitāciju un rekomendēs veselības stāvoklim atbilstošāko režīmu.

Ja ārstniecības procesā neiroķirurgs uzskatīs par vajadzīgu veikt papildu izmeklējumus vai ārstēšanu, viņš piesaistīs arī citu nozaru speciālistus, lai pilnībā ņemtu vērā visus faktorus un piedāvātu visefektīvāko palīdzību. Tas var būt gan traumatologs un asinsvadu ķirurgs, gan neirofiziologs, fizioterapeits vai kāds cits savas nozares profesionālis.

Pateicoties straujajiem soļiem, kādos attīstās zinātne, neiroķirurga palīdzība ar katru brīdi kļūst arvien saudzīgāka, turklāt iespējama arī gadījumos, kas vēl pirms dažiem gadiem tika uzskatīti par tādiem, kuros neko daudz līdzēt nevar, tādēļ, tikai konsultējoties pie zinoša speciālista, Jūs uzzināsies par palīdzības iespējām. Mūsu klīnikas neiroķirurgi ir iepazinuši smalkākās tehnoloģiskās nianses un jaunākās medicīnas atziņas, lai Jums palīdzētu ceļā uz pašu dārgāko – veselību.

Augsti kvalificēts neiroķirurgs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika