Neiroķirurgs

Neiroķirurgs - cenas

Dr. med. neiroķirurga pirmreizēja konsultācija 20 – 30 min. 70,00 EUR
Dr. med. neiroķirurga atkārtota konsultācija (2 mēnešu ietvaros) 20 min. 65,00 EUR
Nervu blokāde (ar materiāliem un medikamentu izmaksām) 65,00 EUR
Terapeitiskā epidurālā blokāde (ar materiāliem un medikamentu izmaksām) 90,00 EUR

Neiroķirurgs: konsultācijas un izmeklējumi

Neiroķirurgs: plaša spektra neiroloģisko slimību speciālists

Augsti kvalificēts neiroķirurgs Rīgā, nav nekur tālu jāmeklē, zvaniet mums – GK Neiroklīnika

Tirpst rokas? Dūc ausīs? Sāp mugura? Reibst galva? Simptomu, kuru dēļ vajadzētu vērsties pie neiroķirurga, ir daudz un tie var izrādīties nopietnas saslimšanas signāli, tādēļ atlikt ārsta apmeklējumu nevajadzētu.

Neiroķirurgs: daudzpusīgs palīgs

Neiroķirurgs: daudzpusīgs palīgs ceļā uz veselību

Neiroķirurgs palīdz cilvēkiem ar nopietniem nervu sistēmas traucējumiem, piemēram, galvas smadzeņu vai mugurkaula traumu, mugurkaula diska trūci, neiralģiju un citos gadījumos. Viņa palīdzība var būt gan ķirurģiskas dabas, gan arī gluži cita veida. Neiroķirurgs diagnosticēs kaiti, izmantojot modernākās metodes un tehnoloģijas, kā arī izvēlēsies piemērotāko ārstēšanu un sekos līdzi tās norisei, ja nepieciešams, arī koriģējot to. Viņš arī palīdzēs rehabilitācijas posmā un ieteiks profilaktiskus pasākumus, lai stāvokli uzlabotu un stabilizētu.

Neiroķirurgs palīdzēs

Neiroķirurgs palīdzēs šādos gadījumos:

 • ja ir bijis samaņas zudums, troksnis ausīs, galvassāpes, pasliktināta uztvere un koordinācijas traucējumi pēc galvas smadzeņu vai mugurkaula traumas;
 • ja ir bijis asinsizplūdums smadzenēs;
 • ja ir konstatēti trombi, kas var būt par iemeslu insultam;
 • ja ir atklāti smadzeņu asinsvadu jaunveidojumi, tostarp aneirismas un arteriovenozas malformācijas;
 • ja konstatēts galvas vai muguras smadzeņu audzējs;
 • ja ir neiralģija;
 • ja bijusi disku trūce;
 • ja diagnosticēts karpālā kanāla sindroms;
 • ja ir perifērā neiralģija;
 • ja ciešat no muguras sāpēm;
 • ja bieži tirpst rokas.

Moderni risinājumi

Kvalificēts neiroķirurgs Rīgā un moderni risinājumu lielākam komfortam

Bieži, lai novērstu muguras vai kakla sāpes, kā arī cita veida sāpes, ķirurģiska iejaukšanās nav nepieciešama. Dažreiz pietiek ar fizioterapiju vai fizikālo terapiju, citreiz ir nepieciešama medikamentoza ārstēšana. Modernās medicīnas metodes ļauj efektīvi palīdzēt, izmantojot mazinvazīvas procedūras, piemēram, blokādes jeb medikamenta ievadīšanu blakus nervam.

Minimāli invazīvās ķirurģijas iekārtas un tehnoloģijas pēdējos gados ir pieredzējušas strauju attīstību, tostarp plaši tiek izmantotas lāzertehnoloģijas, fokusradiācija, smalkgriešanas medicīniskās ierīces, stenti, neironavigācija un daudzas citas metodes, kuras efektīvi lieto mūsu klīnikas speciālisti, nemitīgi sekojot līdz nozares jaunumiem un pilnveidojot savas zināšanas un prasmes, lai sasniegtu maksimālu efektu – būtiskus veselības uzlabojumus, kas ir arī dzīves kvalitātes ķīla.

Ja nepieciešams, dažādas metodes tiek arī kombinētas ar mērķi panākt maksimālu efektu. Precīzu ārstēšanas plānu var izstrādāt tikai neiroķirurgs, ņemot vērā diagnozi un kopējo veselības stāvokli. Ja tomēr būs nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, neiroķirurgs jūs par tās nepieciešamību un norisi sīki konsultēs un tikai tad, ja saņems jūsu piekrišanu, noteiks operāciju, kuru bieži vien ir iespējams veikt dienas stacionārā. Arī pēcoperācijas periodā neiroķirurgs būs drošs jūsu sabiedrotais, kurš uzraudzīs veselības stāvokli un piedāvās jūsu gadījumam piemērotāko rehabilitāciju un ieteiks veselības stāvoklim atbilstošāko režīmu.

Ja ārstniecības procesā neiroķirurgs uzskatīs par nepieciešamu veikt papildu izmeklējumus vai ārstēšanu, viņš piesaistīs arī citu nozaru speciālistus, lai pilnībā ņemtu vērā visus faktorus un piedāvātu visefektīvāko palīdzību. Tas var būt gan traumatologs un asinsvadu ķirurgs, gan neirofiziologs, fizioterapeits vai cits savas nozares profesionālis.

Pateicoties straujajai zinātnes attīstībai, neiroķirurga palīdzība ar katru brīdi kļūst arvien saudzīgāka, turklāt tā ir iespējama arī gadījumos, kas vēl pirms dažiem gadiem tika uzskatīti par tādiem, kuros neko daudz līdzēt nevar, tādēļ, tikai konsultējoties ar zinošu speciālistu, uzzināsiet par palīdzības iespējām. Mūsu klīnikas ārsti ir iepazinuši jaunākās tehnoloģiskās nianses un medicīnas atziņas, lai palīdzētu jums ceļā uz pašu dārgāko – veselību.

Augsti kvalificēts neiroķirurgs Rīgā, Brīvības gatvē 410, – GK Neiroklīnika

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku