Neirologs

Sākums / Konsultācijas / Neirologs

Neirologs Rīgā – Konsultācijas un Izmeklējumi

Neirologs Rīgā. Reirologa konsultācijas un izmeklējumi

Pie neirologa

Neirologs mierīgākai dzīvei

Nebojā man nervus! Krīt uz nerviem! Neesi taču tik nervozs! Nervus ikdienas valodā mēs piesaucam bieži, kaut reti kurš galvassāpju, sliktas atmiņas vai bezmiega gadījumā aizdomājas, ka, iespējams, laiks vizītei pie neirologa. Nervu sistēma ir mūsu vadības pults, kuras pārziņā ir gan iekšējie orgāni, gan asinsvadi. Tā seko līdzi, lai viens process papildinātu otru un mēs spētu pastāvēt kā veselums. Nervi nav atruna slikta garastāvokļa vai vājuma gadījumā. Tie pelnījuši tādu pašu, ja ne vēl saudzīgāku aprūpi kā jebkurš mūsu orgāns.

Veselības nekad nevar būt par daudz

Labsajūta un enerģijas rezerves ir garants dzīves kvalitātei un panākumiem. Tā ir latiņa, kuru katrs ir pelnījis. Ja Jūsu ikdienu aizēno galvassāpes, nespēks, nogurums vai aizmāršība, iespējams, problēmas cēlonis ir neiroloģiskas dabas.

Kādā gadījumā uzmeklēt neirologa palīdzību?

 • Ja Jums ir ilgstošas vai stipras galvassāpes, reibonis vai dubultojas attēls;
 • Ja ir muguras sāpes, sāpes plecos, jostas vai sprandas rajonā, kājās, rokās;
 • Ja Jums ir līdzsvara problēmas, kustību traucējumi vai nestabila gaita;
 • Ja bijusi bezsamaņas lēkme ar vai bez krampjiem;
 • Ja Jums ir tirpšanas sajūta, jušanas vai kustību traucējumi, muskuļu vājums;
 • Ja ir trīce vai patvaļīgas kustības;
 • Ja ir runas vai atmiņas traucējumi;
 • Ja ir nespēks vai baiļu, nomāktības sajūta, trausls miegs, atmiņas traucējumi vai grūtības koncentrēties.

Latvijas labākie neirologi sniegs jums konsultācijas un veiks izmeklējumus ar mūsdienīgu medicīnas aprīkojumu. Augsti kvalificēts neirologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika.

Neirologs izmeklēs un konsultēs

Neirologs diagnosticē, kā arī ārstē slimības, kas saistītas ar nervu, galvas un muguras smadzeņu, to apvalku un asinsvadu stāvokli. Viņš nosaka slimības cēloņus, bojājuma vietu un veidu cilvēka nervu sistēmā un ārstē saslimšanu. Traucējumi var skart kā centrālo nervu sistēmu – galvas un muguras smadzenes -, tā arī perifēro nervu sistēmu jeb nervus.

Nervu sistēma strādā divos virzienos – tā jutīgi uztver paša organisma raidītos signālus, kā arī ar ožas, dzirdes, redzes un taustes palīdzību iegūto informāciju nolūkā to pārstrādāt un atbilstoši reaģēt. Traucējumu gadījumā cilvēks var piedzīvot ne tikai fiziskas ciešanas, bet arī emocionālu diskomfortu.

Galvas, muguras un cita rakstura sāpju iemesls var būt dažāds. Citas saslimšanas var veicināt problēmas nervu sistēmā, gluži tāpat kā nervu bojājumi var radīt citām slimībām raksturīgu diskomfortu, tostarp locītavu vai pat zobu sāpes. Īsto iemeslu noteiks speciālists, bet tam, kurš gatavojas vizītei, jāzina, ka, visticamāk, būs vajadzīga arī vispārēja veselības pārbaude.

Neirologs Rīgā, Brīvības gatvē 410 – GK Neiroklīnika

Kā notiek vizīte pie neirologa?

Ārsts iztaujās Jūs par sūdzībām, to ilgumu, citām kaitēm, ar kurām sirgstat, par medikamentiem, kurus lietojat, veiks neiroloģisko apskati un, ja nepieciešams, nozīmēs papildu izmeklējumus, piemēram, rentgenogrāfiju, neirogrāfiju, datortomogrāfiju, magnētisko rezonansi, lai noteiktu precīzu diagnozi un izvēlētos piemērotu ārstēšanu. Mūsu klīnikā ir pieejams vairums izmeklējumu, kā arī mums ir sadarbības partneri, kas nodrošinās ātru un vieglu risinājumu.

Nervu sistēmas slimības visbiežāk tiek ārstētas kompleksi, tādēļ bez medikamentiem tiks piedāvāta arī cita veida palīdzība –

 • Ārstnieciskā vingrošana un fizikālā terapija;
 • Masāža un ūdens procedūras;
 • Piemērots dzīvesveids un atbilstoša diēta;
 • Vajadzības gadījumā arī blokādes, osteorefleksoterapija un citas procedūras;
 • Ķirurģiskas manipulācijas.

Katram cilvēkam – savu pieeju

Sāpju problēma parasti ir jārisina kompleksi, gan piedomājot pie dzīvesveida, dienas režīma un ēšanas paradumiem, gan arī paļaujoties uz neirologa kompetenci – viņa izrakstītajiem medikamentiem un ieteiktajām procedūrām. Mūsu klīnikā strādā zinoši un pieredzējuši speciālisti, kas stažējušies pie labākajiem nozares ekspertiem un apguvuši modernākās metodes dažādu neiroloģisku problēmu ārstēšanā. Viņi jūs laipni uzklausīs, konsultēs, rūpīgi izmeklēs un piedāvās labāko ārstēšanu. Mūsu ārstiem katrs pacients ir personība, kas prasa nedalītu uzmanību un individuālu risinājumu. Neirologs (..) atzīst: „Divas ūdens lāses nekad nebūs vienādas, gluži tāpat nav arī divu vienādu pacientu.”

Neirologs? = GK Neiroklīnika