Asinsvadu slimību profilakse

Sākums / Asinsvadu slimību profilakse
Asinsvadu slimību profilakse

Asinsvadu slimību profilakse

Asinsvadu slimību profilakses kabinets piedāvā galvas un kakla asinsvadu kompleksu izmeklēšanu. Klīnikā nodrošinām neirologu konsultācijas, galvas un kakla asinsvadu sonogrāfiju, ehokardiogrāfiju un asins analīzes. Diagnostiku veicam ar modernu specializēto aparatūru, tā ir nekaitīga un nesāpīga.

Pastāv dažādi faktori, kas palielina risku saslimt ar insultu vai sirds infarktu: dažādas slimības, piemēram, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts un sirds aritmija, kā arī neveselīgs dzīvesveids un kaitīgi faktori – smēķēšana, pārmērīga alkohola lietošana, mazkustīgs dzīvesveids, aptaukošanās un paaugstināts holesterīna līmenis.

Svarīga loma ir arī neietekmējamiem faktoriem, kas ir saistīti ar iedzimtību ģimenē. Bieži vien simptomi pirms slimības var būt nespecifiski, piemēram, galvassāpes, reibonis, bezsamaņas lēkmes un pārejošs nespēks vai tirpšanas sajūta locekļos, tāpēc ir ļoti svarīgi laikus veikt asinsvadu slimību profilaksi, tā samazinot risku saslimt ar insultu vai sirds infarktu.

 

Dalīties: