Noderīgi

01-Kā-algologs-ārstē-locītavu-sāpes

Kā algologs ārstē locītavu sāpes?

 1. Zāles – pretiekaisuma līdzekļi vai paracetamols, kā arī smagākos gadījumos opiāti var palīdzēt atvieglot sāpes locītavās.
 2. Mazinvazīvas ārstēšanas metodes ir terapijas veidi, kas tiek izmantoti, lai ārstētu locītavu sāpes, neizmantojot operāciju. Šādas terapijas var palīdzēt samazināt sāpes, uzlabot locītavu kustīgumu un uzlabot dzīves kvalitāti.
  1. Injekcijas ar kortikosteroīdiem Injekcijas var palīdzēt mazināt sāpes, samazinot iekaisumu un tādējādi uzlabojot locītavas kustīgumu.
  2. Hialuronskābes injekcijas Injekcijas satur hialuronskābi, kas ir dabiska viela, kas atrodas locītavu šķidrumā. Šīs injekcijas var palīdzēt samazināt sāpes un uzlabot locītavas kustīgumu.
  3. Platelet rich plasma (PRP) Ar trombocītiem bagātinātas plazmas terapija – šīs terapijas laikā pacienta asinis tiek savāktas un centrifugētas, lai izveidotu koncentrētu asins plazmu. Šīs plazmas injicēšana locītavā var palīdzēt samazināt iekaisumu un uzlabot locītavas kustīgumu.
  4. Radiofrekvences ablācijas Terapija tiek izmantota, lai samazinātu sāpes, bloķējot nervu impulsus, kas izraisa sāpes.
  5. Krioablācijas terapija Terapija tiek izmantota, lai samazinātu sāpes, “apsaldējot” locītavas nervu galus, lai pārtrauktu impulsus, kas izraisa sāpes.
  6. Botulīna toksīna injekcija muskuļu trigger punktos Botulīna toksīna injekcija muskuļu trigger punktos – ja locītavu sāpēm iemesls ir saspringtajos muskuļos un fizioterapija nebija efektīva.
 3. Fizioterapija – fizioterapijas procedūras var palīdzēt uzlabot locītavu kustīgumu un samazināt sāpes. Fizioterapijas procedūras var ietvert vingrošanu, masāžu, elektroterapiju un citas ārstnieciskās procedūras, ko var izmantot kombinācija ar medikamentiem.
 4. Ķirurģija – gadījumos, kad citi ārstēšanas veidi nav devuši rezultātus, ķirurģija var būt nepieciešama. Ķirurgs var veikt locītavu artroskopiju, rekonstrukciju vai lielo locītavu endoprotezēšanu. Ja pēc locītavas operācijas, piemēram endoprotezēšanas, joprojām saglabājas hroniskas sāpes, to iemesls var būt muguras lejasdaļas problēmas, ko spēj diagnosticēt algologs.
Svarīgi ir atcerēties, ka katra terapijas metode var būt piemērota konkrētām slimībām un pacientiem, tāpēc ir svarīgi konsultēties ar ārstu, lai noteiktu piemērotāko ārstēšanas metodi.

GK Neiroklīnikas algologi pārzinot šos sāpju mehānismus palīdzēs jums atrast drošākās metodes, kuras ir balstītas uz zinātniskajiem pierādījumiem. GK Neiroklīnika ir viena no pirmajām Latvijā, kura nodrošina agrīnu un mūsdienīgu diagnostiku, kā arī ārstēšanu. Gaidīsim Jūs mūsu klīnikā – Rīgā, Brīvības gatve 410.

Lai piemeklētu attiecīgo speciālistu, sazinieties ar GK Neiroklīniku un Jums tiks piedāvāti kompetentākie speciālisti Jūsu problēmas risināšanai.

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku