Audiometrija - cenas

Audiogramma – dzirdes sliekšņa pārbaude 25,00 EUR

Audiometrija – dzirdes pārbaude

Audiometrijas jeb dzirdes pārbaudes laikā var noteikt cilvēka dzirdes slieksni katrai ausij un abām ausīm vienlaikus. Tīro toņu audiometrijas laikā tiek izmantotas radioaustiņas, lai atsevišķi pārbaudītu katras auss dzirdes slieksni. Savukārt audiometriju brīvā laukā veic, lai noteiktu dzirdes slieksni abām ausīm vienlaikus. Rezultāti tiek grafiski attēloti audiogrammā.

GK Neiroklīnikā šo izmeklējumu veic neirootolaringologs jeb ausu, deguna un kakla ārsts, kas ir specializējies neiroloģijā. Neirootolaringologa sadarbība ar neirologiem būtiski atvieglo izmeklējumu un ārstēšanas procesu.

Izmeklējuma ilgums

Aptuveni 20 minūtes.

Sagatavošanās

Nav nepieciešama sagatavošanās.

Sajūtas

Izmeklējums ir neinvazīvs un nesāpīgs.

Ierobežojumi

Ierobežojumu nav.

Metodes priekšrocības

Neinvazīva metode, ar kuras palīdzību var noteikt cilvēka dzirdes slieksni.

Rezultāti

Ārsts sniedz slēdzienu.

Diagnostikas principi

Audiometriju jeb dzirdes pārbaudi veic, izmantojot speciālu aparātu audiometru, kas rada dažāda stipruma un augstuma skaņas. Pacients aktīvi iesaistās audiometrijas procedūrā, pasakot vai piespiežot pogu, vai parādot, kad skaņas signāls ir sadzirdēts. Veicot audiometriju, iegūst audiogrammu, kas ir grafiski attēlota līkne, kur tiek atspoguļota klusākā skaņa, ko cilvēks spēj sadzirdēt attiecīgajā skaņas frekvencē.

Uzziniet vairāk par:

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku