Lāzerterapija pret sāpēm

Sākums / Pakalpojumi / Lāzerterapija pret sāpēm
Lāzerterapija pret sāpēm. Procedūra un konsultācija

Lāzerterapija pret sāpēm – procedūra un konsultācija

Augstas intensitātes (HILT) lāzerterapija, kas palīdz mazināt dažādu locītavu sāpes, dažādas lokalizācijas mugurkaulāja sāpes, sāpes muskuļos un cīpslās u. c. Augstas intensitātes lāzerterapija ļauj sasniegt dziļāk lokalizētus audus un vienlaikus nodrošināt biostimulējošu, pretsāpju un pretiekaisuma efektu. Terapijas iedarbība ir drīza un bez blaknēm. Augstas intensitātes lāzerterapijas maksimālā jauda ir vairāk nekā 50 reižu lielāka par zemas intensitātes lāzerterapijas jaudu.

Procedūras ilgums

Aptuveni 20 minūtes.

Sagatavošanās

Nav nepieciešama sagatavošanās.

Sajūtas

Procedūra ir neinvazīva un nesāpīga.

Ierobežojumi

Ierobežojumu nav.

Metodes priekšrocības

Bez blaknēm. Trīs veidu iedarbība uz audiem. Bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Rezultāti

Ātra un efektīva ārstēšana bez ķirurģiskas iejaukšanās.

Procedūras principi

Augstas intensitātes lāzerterapija tiek uzskatīta par revolucionāru, jo tā nodrošina jaudu, dziļu piekļuvi un trīs dažādas (biostimulējošu, pretsāpju un pretiekaisuma) ietekmes uz audiem.

Terapeitiskais efekts tiek sasniegts, izmantojot gaismu ar definētiem raksturlielumiem un dažādu viļņu garumu: 810/980 vai 1064 nm.

Lāzerterapija aktivizē hemoglobīna oksigenāciju, optimizē termoreceptoru un mehanoreceptoru darbību un aktivizē vielmaiņas procesus šūnu līmenī. Mūsdienās augstas intensitātes lāzerterapija nesāpīgi un bez ķirurģiskas iejaukšanās piedāvā ļoti ātru un efektīvu ārstēšanu plašam klīnisko indikāciju lokam, sākot no dažādiem traumatiskiem bojājumiem līdz deģeneratīvām locītavu slimībām.

Atkarībā no traumas rakstura fizioterapeits izvēlas piemērotu programmu. Traumētā vieta tiek apstrādāta ar augstas intensitātes lāzera staru. Lāzera stars piekļūst dziļākajiem audiem, veicinot to atveseļošanos – mazinās sāpes un iekaisums. Fizioterapeits vai ārsts parasti iesaka procedūru skaitu, kas ir nepieciešams, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Parasti tās ir 4-10 procedūras.

Veselības problēmas, kuru novēršanai bieži izmanto augstas intensitātes lāzerterapiju

  • Dažādas locītavu sāpes.
  • Muskuļu cīpslu un locītavu mīksto audu iekaisumi: tendinīti, entezopātijas, bursīti.
  • Epikondilīti.
  • Kompresijas neiropātijas: karpālā kanāla sindroms un citi.
  • Dažādas lokalizācijas mugurkaulāja sāpes.
  • Miofasciālas sāpes.
  • Muskuļu un cīpslu traumatiski bojājumi.
  • Papēža pieša izraisītas sāpes.

Speciālisti