Par GK Neiroklīniku

Kopš 2013. gada piedāvājam augsta līmeņa speciālistu palīdzību neiroloģisko slimību diagnostikā un ārstēšanā. Mūsu komandas galvenais mērķis ir palīdzēt pacientiem saņemt drīzu un precīzu diagnozi, lai sniegtu drošu un efektīvu ārstēšanu.

gk-neiroklinika-specialisti---komanda

„Mūsu misija ir diagnosticēt un ārstēt jebkādas sarežģītības neiroloģiskās slimības, lai palīdzētu uzlabot dzīves kvalitāti pacientiem un viņu tuviniekiem.”

Lai sasniegtu mūsu izvirzītos mērķus un pildītu savu misiju, mēs esam izveidojuši spēcīgu un profesionālu komandu ar savas jomas labākajiem speciālistiem — ārstiem un medicīnas māsām.

Mūsu rīcībā ir modernas diagnostikas un ārstēšanas iekārtas. Mūsu speciālisti aktīvi un regulāri piedalās dažādos starptautiskos semināros un konferencēs, kā arī ir dažādu asociāciju biedri. Tādējādi „GK Neiroklīnika” spēj piedāvāt pacientiem vienmēr modernas un pasaulē atzītas diagnostikas un ārstēšanas metodes.

Mūsu vērtības

Pacienti

Pacienti bija, ir un vienmēr būs „GK Neiroklīnikas” uzmanības centrā. Mūsu komanda, iekārtas, vide, zināšanas, kā arī dažādas iekšējās procedūras ir veidotas un plānotas tā, lai nodrošinātu pacientus ar augstākās kvalitātes medicīnisko palīdzību neiroloģijas jomā.

Sadarbība

Komandā ir spēks! Mūsu speciālistu prasmes, zināšanas un pieredze ir savstarpēji papildinoša. „GK Neiroklīnikas” speciālisti iedvesmo kolēģus, pacientus un viņu tuviniekus jauniem sasniegumiem, sadarbībai un aktīvai līdzdalībai ārstēšanas procesā, lai veseļošanās būtu ātrāka un vieglāka.

Laiks

Laiks ir ikviena cilvēka lielākā vērtība. Mēs tiecamies nodrošināt pacientus ar iespējami drīzām speciālistu konsultācijām, precīzām diagnostikas metodēm un individuāliem efektīvas ārstēšanas plāniem.

Izglītot un informēt sabiedrību

Neiroloģisko slimību cēloņi un simptomi ir ļoti daudzveidīgi. Bieži daudzi simptomi tiek atstāti novārtā, līdz problēma ir būtiski saasinājusies, tādēļ viens no mūsu uzdevumiem ir arī izglītot un informēt sabiedrību par jautājumiem, kas ir saistīti ar neiroloģiskām slimībām. Nekas nav efektīvāks par laicīgu diagnostiku, dzīvesveida maiņu, cēloņu ārstēšanu un seku novēršanu.

Sadaļa „Noderīgi”

Sadaļā „Noderīgi” mēs publicējam daudzveidīgu aktuālo informāciju par jautājumiem, kas ir saistīti ar neiroloģiskām slimībām

Sociālie tīkli

„GK Neiroklīnikas” Facebook lapā mēs regulāri publicējam noderīgu informāciju par veselības uzlabošanu un slimību profilaksi.

Publikācijas

Mūsu speciālisti piedalās dažādos zinātniskos pētījumos, kā arī sniedz intervijas un palīdz plašsaziņas līdzekļiem paust kompetentu informāciju sabiedrībai.

Sazinies ar mums

Datu pārzinis ir GK Neiroklīnika. Datu apstrāde notiek saskaņā ar Privātuma politiku