Par Mums

Sākums / Par Mums

GK Neiroklīnika – neirologu privātklīnika

Konsultējam pacientus ar neiroloģiskām slimībām: dažādas ģenēzes muguras sāpes un radikulāri sindromi, reibonis un koordinācijas traucējumi, bezsamaņas paroksizmi un epilepsija, neiroinfekcijas, demielinizējošas slimības (t.sk. multiplā skleroze), perifēro nervu slimības, galvassāpes, parkinsonisms, hiperkinēzes u.c. Veicam sekojošus izmeklējumus: sonogrāfija galvas un kakla asinsvadiem, perifēro nervu ultrasonogrāfija ar jaunākās paaudzes ultrasonogrāfu Philips, elektromiogrāfija/neirogrāfija, elektroencefalogrāfija, ehokardiogrāfija, elektrokardiogramma, video galvas impulsa tests, audiometrija un timpanometrija, autonomā nervus sistēmas testēšana, kvantitatīvā sensorā testēšana, augstas intensitātes lāzerterapija sāpēm, transkutānā nervu stimulācija u.c.

Pieejamas dažādu specialitāšu ārstu konsultācijas.

GK Neiroklīnika izveidota 2013. gadā kā ārstu privātklīnika, lai konsultētu un ārstētu pacientus ar neiroloģiskām slimībām.

Mūsu sertificēto ārstu bagātīgā darba pieredze, kura gūta strādājot Klīniskās universitātes slimnīcās, ārstējot sarežģītas slimības, kā arī veicot studentu un rezidentu apmācību, kopsummā ar mūsu klīnikā pieejamajām jaunākajām un progresīvākajām diagnostikas metodēm, garantē augsti kvalificētu, profesionālu neiroloģisku slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Mūsu speciālisti papildinājuši savas zināšanas arī ārpus Latvijas, piedaloties kongresos, simpozijos un apmaiņas programmās. Klīnikā šobrīd pieejamas pacientu konsultācijas pie neirologa, neiroķirurga, neiroLOR, algologa, reimatologa, infektologa, internista, fizioterapeita, psihiatra, aritmologa, kardiologa u.c. specialitāšu ārstiem, kā arī tiek veikta neirogrāfija/elektromiogrāfija, elektroencefalogrāfija, kvantitatīvā sensorā testēšana, galvas un kakla asinsvadu sonogrāfija, perifēro nervu ultrasonogrāfija, autonomā nervu sistēmas testēšana, transkutānā elektriskā nervu stimulācija (TENS), blokādes, neiroimunoloģiskās, neiroģenētiskās analīzes un citas mazinvazīvas manipulācijas.

Mūsu klīnikā visi ārsti strādā komandā, līdz ar to sarežģītos gadījumos pacientam diagnozes noteikšana ir kopējs darbs, kurā, ja ir nepieciešams, tiek iesaistīti arī speciālisti ārzemēs.