Dr. Ieva Zimaiša

Neiroloģe, elektromiogrāfijas speciāliste
Dr.-Ieva-Zimaiša-Neiroloģe,-elektromiogrāfijas-speciāliste-gk-neiroklinika

Izglītība un pieredze

Dr. Ieva Zimaiša 2006. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti un 2011. gadā ieguvusi sertifikātu neiroloģijā, 2012. gadā ieguvusi sertifikātu neirosonoloģijā un 2014. gadā sertifikātu Elektromiogrāfijas metodē.

Ārste regulāri papildina zināšanas kursos un konferencēs Latvijā un ārvalstīs, ir “Latvijas Neirologu biedrības”,” Latvijas Neirosonologu biedrības” biedre, “Latvijas Neirofiziologu biedrības” valdes locekle.

Šobrīd Dr. Ieva Zimaiša strādā kā neiroloģe, neirosonoloģe un veic neirogrāfijas un elektromiogrāfijas izmeklējumus GK Neiroklīnikā un “Zemgales veselības centrā”.

No 2008. gada līdz 2019. gadam ārste strādājusi Rīgas 1. slimnīcā; no 2006. gads līdz 2014. gadam Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers” Neiroloģijas nodaļā un Neatliekamās medicīnas un uzņemšanas nodaļā; bet no 2011. gada līdz 2013. gadam, veikusi neirosonoloģiskos izmeklējumus Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā “Gaiļezers” Endokrinoloģijas un Kardioloģijas nodaļu pacientiem.